SCU Hivatalos Honlapja

Mindíg a győzelem a cél!

2010.IX.22.

Két nap és indul!

Még két nap és indul az NB1. Ellenfél az S.F.C. Betyárok! Mondhatni hogy lassan már mumusa az SCU-nak a Betyárok! Összesen 4tét meccs óta nem nyert az SCU ellenük! 1döntetlen és 3vereség az utóbbi 4meccsen. És ami még szomorúbb 0lőtt gól ellenük! Utoljára 2010.II.13.án győztük le őket! Az a meccs 1-0ra végződött és a 82. percben Bálint Schmidt talált be. Ebben az évben egyébként Magyar kupagyőztes lett a csapat! Rég volt...talán igaz sem volt! De most minden megváltozhat... Ennek érdekében készül minden játékos! Mindkét csapat felkészült így igazi háromesélyesnek mondható a találkozó!

2010.IX.20.

Startra készen!

Az SCU gőzerővel készül a bajnoki rajta! Van is ok rá mivel két bajnokesélyessel kezdünk! Az egyik az SFC Betyárok a másik a címvédő Pancho. Mind a két meccs megnyerhető és egyaránt elveszíthető! Így a 100%os koncentráció is kevés! A pályán 110%ot kell nyújtani!

2010.IX.17.

Vége egy álomnak!

Vége a magyar álmoknak! Tegnap este kikapott hazánk válogatottja a Görögöktől! A rendes játékidő nemhozott döntést! Mindkét csapat egyformán jól játszott, azonban a magyarok jóval több kapuralövést harcoltak ki! Ám ez is kevés volt! Mivel 0-0volt az eredmény a 90.percben így jött a hosszabbítás! Még a hosszabbítás első felében a 98.percben gólt szerezett Hellas és az előnyüket már megis sikerült tartaniuk! Így ők kerültek a legjobb 4csapat közé! Ám ígyis dícséretes amit a csapatunk elért! Többségüknek ezvolt az utolsó nagy világversenye! A jövő a fiataloké! Szépvolt Fiúk!

(Képünkön Dezső Fehér: Az utolsó percig harcolt)

2010.IX.16.

Magyarország - Görögország

A mai napon megkezdődnek a világbajnokság negyeddöntői! Ahol Magyarország - Görörgország párosítást sorsoltak ki. A milyeinket Csongor Géczy küldi pályára két segédmenedzserével Márton Budayval és Bódog Iffiúval. A csapat jólfelkészült az összecsapásra. A védelem zömét a csapatunk adja! Markóval a kapuban, Fehérrel, Hatvanyal és  Galashekel a védelemben, valamint Apró és Nyilas van még behívva a válogatottba. Hajrá Fiúk!

2010.IX.15.

Elkéne egy kis segítség!

Kedves olvasók! Arra kérnélek titeket aki tud segíteni nekem honlap szerkesztés tekintetében keressen fel a footstarban! (Menyhért Harmath) Csak pár kérdés lenne... nemkell szerkeszteni sem meg semmi! Csupán olyan program kéne amit betudok ide illeszteni szavazóprogramnak és chat kéne hogy ti is tudjatok kommentálni! Aki tud segítsen!

2010.IX.15.

SCU 2-0 Pancho

(Képünkön Donászy az egyetleg SCU gól szerző)

Donászy így örült az első percben amikor is az SCU megszerezte a vezetést a Pancho ellen. Igen ő volt egyedül eredményes a csapatunkból, azonban 2-0ra nyertünk. A 39.percben Dénes Lyka vette be saját kapuját, alakítva ki a későbbi végeredményt! Több gól a meccsen nemesett. Károly Brecska és Béla Aba először léptek pályára új csapatuk mezében! Aba a meccs embere lett, Brecska pedig kiválóan őrizte a kaput! A meccs végeredménye a játék képét nézve teljesen igazságosnak mondható! Jobbak voltunk! SZÉPVOLT FIÚK!

2010.IX.14.

Holnap: SCU - Pancho

A holnapi barátságos mérkőzést izgatottan örömmel várják a szurkolók! Az SCU tartalékcsapattal áll fel elsősorban, az ellenfél kezdő 11 játékosáról nincs tudomásunk hogy kik lehetnek.

Az SCU kezdője:(kivételesen kiírva a meccs előtt mivel ez csak barátságos mérkőzés)